Potřebujete něco probrat?

„Spokojení hosté jsou mojí nejvyšší prioritou. Prosím kontaktujte mě s jakoukoliv otázkou, žádostí či námětem."
Zuzana Blažková

+420 736 538 466
info@mazlinkov.cz

  Mazlinkov ubytování pro tulivé rodiny Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary

  Kudy k nám  

  Sukova 1525, 36301 Ostrov nad Ohří 
  50°18'36.7"N 12°56'21.3"E

   Mazlinkov ubytování pro rodiny s dětmi Ostrov nad Ohří, Karovy Vary
   Mazlinkov tvar

   Často kladené dotazy

   Kdy je check-in a check-out?

   Dorazit můžete kdykoliv od 15:00 dál, klíče si vyzvednete sami v lockboxu. Odjet stačí do 11:00. Pokud chcete přijet dřív nebo zůstat déle, ráda Vám vyjdu vstříc, jestliže to bude jen trochu možné. 

   Pro kolik je Mazlinkov osob? 

   Pro úzkou rodinu, tedy dva dospělé a děti.  

   Jaké jsou storno podmínky, co když nebudeme moci dorazit?

   S malými dětmi vznikají neplánované situace, které Vám samozřejmě mohou překazit plány. Jelikož je Mazlinkov jeden apartmán a ne veliký hotel, potřebuji řešení, které bude kompromisní pro obě strany. 

   Při zrušení pobytu alespoň 30 dnů dopředu si domluvíme náhradní termín, který bude nejpozději do 6 měsíců od data původního pobytu.
   Při zrušení pobytu v rozmezí 30 až 7 dní dopředu činí storno poplatek 50%.
   Při zrušení pobytu méně než týden dopředu činí storno poplatek 100%.

   Zrušení je potřeba provést e-mailem

   Smí do Mazlinkova pejskové a jiná zvířata?

   Své zvířecí miláčky prosím do Mazlinkova neberte. Spousta dětí řeší alergie a ani extra úklidem bych nedokázala zaručit bezpečné a čisté prostředí pro všechny. Výjimky samozřejmě mají asistenční a vodicí psi.

   Používáte k úklidu a hygieně non-toxic prostředky?

   Jako vystudované průmyslové ekoložce mi na tomto aspektu záleží,  úklid probíhá v maximální míře zejména parou. Používáme certifikované, šetrné prostředky. Stejně tak mýdla pro hosty jsou z řad čistě přírodní kosmetiky.

   Co se dá podnikat v okolí?

   Je toho tolik, že věřím, že se k nám budete rádi vracet! Své tipy sdílím v sekci Lokalita.

   Nabízíte stravování?

   Zatím ne, ale pokud bude poptávka, pokusím se zajistit snídaně pro zájemce. 

   Je Mazlinkov bezpečný i pro miminka a batolata?

   Ano, toto je primárním posláním apartmánu. Veškerý nábytek jsem designovala maximálně oblý, ve vaně je k dispozici protiskluzová podložka, ostré nože jsou umístěny v nejvyšších šuplících kuchyně, apartmán je v přízemí, čili nehrozí vypadnutí z okna či balkonu, veškeré nátěry nábytku jsem prováděla barvami atestovanými pro děti 0-3 let. 

   Je kuchyň opravdu plně vybavená? 

   Ano, věřím, že v kuchyni najdete vše, co očekáváte. Výčet toho nejpodstatnějšího najdete v sekci O apartmánu, krom zmíněného mě napadá jmenovat například struhadlo, napařováček, otvírák, škrabku, alobal, šlehací metlu... Drobnosti jako pytle na odpadky nebo houbičky beru za samozřejmost. 

   Je Mazlinkov bezbariérový?

   Apartmán se nachází v přízemí, bez schodů. Koupelna není uzpůsobena pro invalidní vozík. Ráda Vaše specifické potřeby proberu individuálně

   Půjčujete dětské postýlky?

   Mazlinkov je designovaný pro rodinné tulení, tedy spoluspaní na velkém rodinném letišti. Oddělené dětské postýlky tu nenajdete.

   Kde je nejbližší obchod, nemocnice, restaurace? 

   Nejblíže máme Lidl, k tomu se dá dojít pěšky během pár minut. Kousíček autem pak najdete Kaufland, Globus, Normu. Nemocnici má Ostrov vlastní, další stojí v Karlových Varech. Restaurace a kavárny jsou v historickém centru, asi 10min pěšky od Mazlinkova. Dováží k nám též Rohlík.cz, i lokální pizzerie nabízí rozvoz jídel.